Hledáte kvalitní ubytování, ale zároveň Vám záleží jaká bude cena? Dále již nehledejte, u nás jste na správném místě. My jsme K Penzion Brno, který Vám poskytne příjemné a cenově dostupné ubytování.

V našem penzionu  Vám nabízíme ubytování za dobrou cenu, v blízkosti centra Brna. Nesetkáte se s ničím jiným než se vstřícným jednáním a pohodovou atmosférou.
Město Brno Vám navíc poskytne příjemné prožití Vaší cesty, ať už se jedná o rodinou dovolenou či pracovní cestu.

Naleznete u nás příjemné  a levné ubytování vzdálené 5 minut jízdy od centra Brna, 10 minut autem na Masarykův okruh – Grand Prix. Jsme brněnský penzion v blízkosti BVV s vynikající dostupností MHD (Tramvaj 1, 3 a 11) i autem s možností krytého parkování u objektu.

V okolí Penzionu naleznete obchody (Penny, OBI), restaurace (Bowling Stodola), posilovnu, bary a mnoho dalších služeb (ZOO Brno, Přehrada), které Váš pobyt v penzionu mohou zpříjemnit.

Na každém pokoji naleznete sociální vybavení (sprcha, WC), TV. Možnost využití kuchyňky s mikrovlnou troubou, varnou konvicí a lednicí. V létě posezení na dvorku. Připojení k Wi-Fi je samozřejmostí. Detaily jednotlivých pokojů naleznete v sekci galerie.

Brno – Centrum města:

15

Centrum Brna nabízí mnoho příležitostí k zábavě a rozmanitému trávení volného času. Historické památky jako hrobka kapucínů, kasematy nebo hrad Špilberk (kde se mj. pořádají muzejní prohlídky) patří mezi turistické evergreeny. Večer si také můžete zpříjemnit malebnou procházkou po Petrově, jejíž součástí je monumentální katedrála sv. Petra a Pavla. V neposlední řadě můžete zhlédnout inovátorské hodiny čnící se přímo na náměstí Svobody – tzv. „brněnský orloj“ – projekt vytvořil Oldřich Rujbr a pro většinu lidí je určení času opravdovým oříškem. Národní divadlo města Brna, popř. Mahenovo divadlo se vám dokáže postarat o nezapomenutelný večerní zážitek.

Ceník pokojů

Jednolůžkový 590 Kč
Dvoulůžkový 950 Kč
Třílůžkový 1 250 Kč
*V době konání veletrhů a GP je účtovaná přirážka
pokoj2

K penzion

 

Adresa:
Mgr. Jana Komárková
Dělnická 1
624 00 Brno
(Brno – Komín)

GSM:
+420 603 893 771

email:
info@kpenzion.cz

Díky naším dlouholetým zkušenostem s ubytováním v Brně, jsme schopni uspokojit i náročné klienty a poskytnout jim skvělé zázemí a zpříjemnit tak jejich pobyt v našem městě.

Kdo jsou naši spokojení hosté?

  • Obchodní cestující, hledající  levné ubytování v Brně
  • Lidé hledající ubytování na služební cestě, kteří potřebují přespat během školení či dlouhých jednání
  • Rodiny s dětmi, které hledaly nekuřácký penzion v Brně
  • Lidé hledající ubytování v soukromí
  • Nadšení cyklisté, hledající ubytování pro cyklisty